w , ,

Dioramy – niesamowity mikroświat Eddiego Putery.

Przeglądając poniższe fotografie, trudno jest dostrzec, że to tylko bardzo realistyczne, miniaturowe dioramy. No, może poza tymi, na których jest dłoń artysty. Przeglądając je, ma się wrażenie, że są to normalnej wielkości realne miejsca i przedmioty.

Te realistyczne prace są dziełem jednego człowieka, Eddiego Putery, 53-letniego Malezyjczyka. Artysta połączył zamiłowanie do fotografii z miniaturowym modelowaniem. Trzeba przyznać, że takie połączenie robi piorunujące wrażenie.

Kiedy pierwszy raz spojrzałem na zdjęcie przedstawiające warsztat samochodowy, mój mózg początkowo nie zajarzył, o co chodzi. Ot, zwykły warsztat gdzieś na jakieś azjatyckiej wiosce. Wszystko wydawało się być na miejscu. Gabaryty, kolory, wszystko takie realne. Muszę tutaj zaznaczyć, że trafiłem na tą fotografię całkowicie przypadkowo, szukając czegoś związanego z motoryzacją. Jakież było moje zdziwienie kiedy moim oczom ukazały się kolejne zdjęcia i opis. Szok i niedowierzanie!

Trzeba przyznać, że Eddie robi kawał dobrej roboty tworząc tak realistyczne dioramy. Zresztą zobaczcie sami.

Więcej zdjęć znajdziecie na Instagramie artysty.

Zerknij również na inne nasze galerie.

PS. Jeśli spodobał Ci się ten wpis, daj nam znać, np. poprzez kciuk w górę na Facebooku. Daje nam to energie i mobilizację do działania 😉 Miłego!

Zgłoś nadużycie

Co myślisz?

Napisane przez olecky

Komentarze

Dodaj komentarz

Ładowanie…

0
filcowe zwierzaki21

Filcowe słodziaki.

photoshop

Niesamowita przemiana przy pomocy Photoshopa.